Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jedovatí úhoři

Jedovatí úhoři

dfdfdfdfdfdf

Rahi

Stav

Neznámo

Jedovatí úhoři jsou Rahi žijící ve vodách kolem Mahri Nui. Oni mají vynikající zrak a používají ho I s jejich skvělím sluchem k lovu. Oni se spoléhají na rychle působící jed z jejich tesáků jak pro jak obranu tak pro útok. Ehlek používá jedovaté úhoře v jeho armádě.

300 Mutantských noh jedovatého úhoře

 

 

Jedovatý úhoř se zvětšil pomocí Masky života. Napadl Mahri Nui, líbilo se mu světlo a pohyb, ale později změnil jeho směr když Matorani, vedení o Defilakem, rozbili městské světelné kameny a vrhnuli město do tmy. Jedovatý úhoř pak zaútočil na kamenné lano a pokusil se zničit je, ale podlehl Toa Mahri (specificky Hewkiimu). Později, jedovatý úhoř bojoval se Starověkým mořským monstrem zavolané Konguovou Kanohi Zatth. Později, se dvě zvířata spojila s Gadunkou v boji s Toa Mahri.

Mořská oliheň

Mořská oliheň

gfgfgfgf

Mořská chobotnice vypuštěná k cíli

 

Vyčerpávající život

uživatelé

Barraki

Vystřelovač

Vystřelovače olihní

 

 

Mořské olihně jsou organičtí Rahi chovaní Barraki Kalmahem. Když se olihně váže k další živé bytosti, vysává životní sílu z oběti, pomalu jej zabije.

Příběh

Když Barraki připravovali jejich podvodní království a rekrutované armády mořských bytostí, Kalmahova pozornost byla umíněna k mořským olihním. Choval se k nim krutě a proměnil je ve zlé zabíjející bestie. Pak vytvořil vystřelovače olihní a dal je ostatním Barraki.

Kalmah rozmnožil zvířata v místě zvaném olihní jeskyně, zakázaný ostatním Barraki vstoupit od té doby, co Mantax snědl polovinu potomstva. Olihně byly používány Barraki ve velkých množstvích proti obřím jedovatm úhoři.

Trivia
  • V některých evropských zemích, jsou chobotnice označeny jako "Polypy."

wree

toje zatim všechno za hodku dalši věc

 

 

 

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář