Jdi na obsah Jdi na menu
 


jetrax t6

jetrax
Antroz unesl Jetrax T6 a nyní se s ním řítí na Toa Nuva! Otevřete kokpit a vsuňte ho dovnitř, poté zahajte útok s třemi mocnými zbraněmi Midak Skyblaster!
 
bitil
Bitil - Kliknutím na obrázek zavřete
Bitil nikdy nebyl nejsilnějším nebo nejprominentnějším členem Bratrstva, i přes to, že má skvělou masku, zbraně a síly. Možná proto, že měl tak silné předpoklady a mohl by se stát hrozbou, ostatní členové ho drželi v pozicích na vzdálených ostrovech a daleko od jakékoli důležité práce. Tento boj bere jako možnost dokázat, že je hoden být Makuta a nezastaví se, dokud osobně nezlikviduje všechny Toa Nuva.

Maska: Kanohi Mohtrek, Maska Zdvojení Času
Zbraně: Nynrah Puška Duchů; meč; kopí
Citát: "Ty se proti mě stavíš? šance se staví proti tobě... protože já nikdy nebojuji jeden na jednoho.. a mám čas na své straně."
SÍLA:15
HBITOST:14
TVRDOST:15
MYŠLENI:11
gorast
http://biosector01.com/wiki/images/d/de/Gorast.png
I když byla zmutována ve vodách bažiny, Gorast na tom nezáleží-jestli tím musí projít, aby plán fungoval, ať to tak je. Nezáleží jí na jejím osobním bezpečí a je mnohem odvážnější v bitvě než většina z Bratrstva Makuty. Mutace ji proměnila v bytost, která se živí světlem a již zničila mnoho živočichů v Bažině.

Maska: Kanohi Felnas, Rušivá Maska.
Zbraně: Blades, Nynrah Puška Duchů, drápy, žihadlo
Citát: "Na našich životech nezáleží. Pouze na plánu záleží. Dlouho po tom, co tu nebudeme, Matoran si bude tento den pamatovat s hrůzou."
SÍLA:13
HBITOST:15
TVRDOST:13

MYŠLENI:12

krika

dsf
Krika byl první Makuta, který vstoupil do vod Bažiny Tajemství, a první vážně zraněn mutací. Nyní není o mnoho víc než jen přízrak - není možno ho spatřit žádnými mechanickými prostředky, dokud není přímo nad tebou!

Maska: Kanohi Crast, Maska Odpuzení
Zbraně: Nynrah Puška Duchů; jedovaté tesáky
Citát: "Náš velký plán … stál zbytek Bratrstva čas a poklady … mě stál mnohem víc."
SÍLA:13
HBITOST:13
TVRDOST:14
MYŠLENI:13
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

de to

(boreček, 21. 11. 2008 18:15)

jo dobrý