Jdi na obsah Jdi na menu
 


mazeka

gfgfgfgfgf

Mazeka je hrdinský Ko-Matoran který se objeví v Karda Nui. Moc o něm není známo, kromě skutečnosti, že má spor s Vultrazem, pracuje pro Řád Mata Nui jako špión a je z Tren Krom poloostrova.

axalara t9

axalara

Lewa Nuva je připraven k bitvě díky tomuto masivními bojovému plavidlu! Se dvěma zbraněmi Midak Skyblaster a třemi pažemi s lasery a kondenzátory má za úkol roztříštit Bratrstvo Makuty a přitom včas zachránit vesmír!

rockoh t3

rockoh

Toto plavidlo má silný výkon a dokáže polapit nepřátelské lodě do energetického pole a vyslat je do oblak! Chcete-li vzlétnout nebo se spustit střemhlav, složte křídla. Obsahuje speciální figurku Pohatu Nuva!

tahu mistika

tahu
Tahu, Toa Nuva Ohně, je pánem tepla a ohně. Umí vyvolat malé ohínky nebo ohnivá pekla, ohřát vzduch na teplotu, která způsobuje výbuchy nebo vysát všechno teplo z okolí. Také může vytvořit klece nebo jiné konstrukce z plamene.

Maska: Kanohi Hau Nuva, Štítová Maska
Zbraně: Nynrah Puška Duchů, vysoko rychlostního rotační ostří.
Schopnost létat: Čtyři rakety
SÍLA:12
HBITOST:12
TVRDOST:13

MYŠLENI:11

onua mistika

onua
Onua je Toa Nuva Země Umí ze země vyzvednout stěny, změnit půdu na dobývací kladivo nebo dokonce posouvat špínu a schodit tak nepřátele na zem. Má skvělé noční vidění, avšak jeho oči jsou citlivé na světlo.

Maska: Kanohi Pakari Nuva, Maska Síly
Zbraně: Nynrah Puška Duchů; štít
Schopnost létat: Dvojté rakety na obou nohách.
SÍLA:12
HBITOST:11
TVRDOST:13

MYŠLENI:13

gali mistika

http://www.rajlega.cz/zbozi-obrazek/l-8688-lego-bionicle-8688-mistika-toa-gali/0
Gali, Vodní Toa Nuva, může vyvolat nebo zastavit povodně a přílivové vlny nebo napadnout protivníka těžkými bouřkami. Je silným plavcem a dokáže dlouhou dobu vydržet ve velkých hloubkách.

Maska: Kanohi Kaukau Nuva, Maska Podvodního Dýchání
Zbraně: Nynrah Puška Duchů s laserovým viděním pro skvělou přesnost.
Schopnost létat: Dvojté rakety na obou nohách.
SÍLA:11
HBITOST:12
TVRDOST:11

MYŠLENI:12

takanuva

Takanuva
Od té doby, co těsně unikl útoku stínové pijavice, Takanuva je zmítán mezi světlem a temnotou. I přes to je odhodlán nějak ochránit své přátele před Makuta a vyplnit svůj osud.

Maska: Kanohi Avohkii, Maska Světla
Zbraně: Hůl Světla; Midak skyblaster (střílí paprsky světla)
Síly: Pán Světla. Dokáže zahnat temnotu a ohnivé lasery, vytvořit oslepující záře a hologafické projekce. Jeho síly byly vážně poškozeny útokem stínových pijavic.
SÍLA:11
HBITOST:12
TVRDOST:12
MYŠLENI:10
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář