Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
Toa Matoro
Matoro se dokáže fyzicky odpoutat od svého těla, stát se neviditelným a nechat se vyslat jako tajný agent k nepříteli nebo na průzkum odlehlých částí ostrova. Jeho laserové ledové meče zpacifikují vše podezřelé.
 
Kongu ovládá vzduch a nosí kanohi Suletu.Kanohi Suletu umí číst myšlenky.Je nejlehčí a nejrychlejší.Používá kuš s energityckými šípy které rozdrtí všechno co zasáhnou.
 

Toa Hewkii
Hyperelektrická vibrační sekyra Hewkii projede tvrdou skálou jako nůž máslem, přičemž její vibrační hlava dokáže rozpůlit jakýkoli předmět za pár milisekund. Při lezení po skále přijde vhod řetěz.
Toa Nuparu
Díky svému obrovskému silnému tělu vítězí Nuparu v každém boji. Laserový vystřelovací vrták, obrovská klepeta a ostré bodce činí z Nuparu skutečně "mocný stroj" pro boj i pro práci.Má Masku létání ano je to pravda má Masku létání a jeto veliký vtipálek.
 

Hledač masek života! Toa Inika Hahli je možná nejdůležitější novodobý hrdina. Bude vést skupinu, která hledá masku života. Když se mu Pirakové postaví do cesty, jeho laserová harpuna vypálí blesky a vodu. Obsahuje odpalovací zařízení na koule! Energická harpuna svítí a bliká! Pro svou kouzelnou Masku odhalení a fantastický šestý smysl je Hahli neocenitelnou pomocnicí při hledání Masky života. Její energií nabitá vodní harpuna prorazí i tu nejsilnější vrstvu protodermis. Kladní Toa Inika používají proti nepřátelům mocná odpalovací zařízení koulí Zamor a obrovské energetické zbraně. Stisknutím knoflíku se energetické zbraně rozsvítí. Počet dílů 46 ks Pro věk od 7 let Pro věk do 16 let cena: 260Kč
 

Neohrožený a zdatný lávový surfař Jller se vydává na nebezpečnou cestu do nebezpečných lávových tunelů které vedou do tajemného nitra Voy nui.. Jeho ohnivým mečem probudí energii..
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hustý

(boreček, 21. 11. 2008 18:05)

todle je fakt hustý ten kdo to dělal je borec